Екі нүктенің потенциал айырмасы 25В. Осы нүктелер арасында q=10 Кл зарядтың орын ауыстыру жұмысы...

а) 250 Дж в) 150 Джс) 0,25 Джд) 2,5 Дже) 250 кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Белая София.
Ответ А)
A=q*U=10*25=250 Дж
================