Напрямий првідник завдовжки 0.5м, розміщений перпендикулярно до лінії магнітної індукції поля,

значення якої 2×10² Тл. діє сила 0.15 Н. Знайти силу струму в провіднику. 10-11 класс помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Антонян Артур.
Закон Ампера F=I*B*L*sin(a)
I=F/(B*L*sin(90))=0.15/(2*10^2*0.5*1)=0.0015 A