через обмотку електродвигуна потужністю 190Вт проходить струм 0.5А.Яке значення напруги мережі в

яку ввімкнено електродвигун?

Ответы на вопрос

Отвечает Диброва Жасмина.
Мощность эл. тока P=U*I, откуда U=190/0.5=380 В