В одній з точок електричного поля потенціальна енергія електричного заряду величиною 400мкКл

становить 800мДж. Визначити потенціал даної точки? Є варіанти: а) 2кВ. б) 2В. в) 32мВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Ситкевич Аня.
Ф=Wp/q=800*10^-3/400*10^-6=2*10^3 В=2 кВ