Мотоцикліст проїхав 5 км за 10 хвилин, а потім ще 9,5 км за 20 м/с. Знайдіть середню швидкість

(ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!! ДАМ 50 БАЛЛОВ♥️)

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Поля.

Ответ:

13.5 м/с

Объяснение:

υср - ?

S₁ = 5 км = 5000 м

S₂ = 9.5 км = 9500 м

t₁ = 10 хв = 600 с

υ₂ = 20 м/с

______________________

Середня швидкість дорівює:

υср = S/t = ( S₁ + S₂ )/(t₁+t₂)               1)

Час руху на другій ділянці:

t₂ = S₂/υ₂                                            2)

Підставимо цей час у першу формулу

υср = ( S₁ + S₂ )/(t₁ + S₂/υ₂)

υср = (5000+9500)/(600 + 9500/20) = 13,5 м/с