Якої довжини потрібно взяти мідну дротину площею поперечного перерізу 1мм²,щоб при напрузі 1,7 В

сила струму в ній дорівнювала 200мА? питомий опір міді 0,017Ом•мм²/м

Ответы на вопрос

Отвечает Күлдіргенов Жымиған.
Закон ома для участка цепи: Y=U/R, тогда R=U/Y. R=p*l/s приравняем, 
U/Y=p*l/s, отсюда l=U*s/Y*p, подставляем значения, переводим силу тока в си (Y=200*10^-3=0.2 A): l= 1.7*1/0.2*0.017=500 метров.