354. Із двох міст одночасно назустріч одне одному вирушили велосипедистка 1 мотоцикліст. Велоси 10

4/5 педистка їхала зі швидкістю км/год, в мото цикліст і швидкістю, в 5 5/12 раза більшою. Яка відстань між містами, якщо велосипедистка і мото- цикліст зустрілися через 8год/g год після початку руку!​

Ответы на вопрос

Отвечает Якубенко Никита.

Ответ:

554 2/5 км

Пошаговое объяснение:

1) 10 4/5 * 5 5/12 = 54/5 * 65/12 = 9/1 * 13/2 = 117/2 = 58 1/2 (км/ч) - скорость мотоциклиста

2) 10 4/5 + 58 1/2 = 10 8/10 + 58 5/10 = 68 13/10 = 69 3/10 (км/ч) - скорость сближения велосипедистки и мотоциклиста

3) 69 3/10 * 8 = 693/10 * 8 = 5544/10 = 554 4/10 =554 2/5 (км) - расстояние между городами