Відстань між двома містами туристи подолали протягом трьох днів. Першого дня вони пройшли 1/3,

другого 5/12 від усього шляху, а третього - решту 9 км. Яка відстань між містами?

Ответы на вопрос

Отвечает Есин Вадим.

Для знаходження загальної відстані між містами, вам треба просто додати відстані, які туристи пройшли кожного дня.

1-й день: 1/3 від усього шляху.

2-й день: 5/12 від усього шляху.

3-й день: решта 9 км (яка лишилася від усього шляху).

Спочатку знайдемо загальну відстань, яку туристи подолали протягом трьох днів. Позначимо цю відстань як D.

D = (1/3 + 5/12) + 9

Спростимо дроби:

D = (4/12 + 5/12) + 9

D = 9/12 + 9

Тепер додамо ці два дроби:

D = (9/12 + 108/12)

D = 117/12

Тепер поділимо чисельник на знаменник:

D = 117 / 12 = 9.75

Отже, загальна відстань між містами становить 9,75 км.

Якщо тобі сподобалась моя відповідь, натисни "Спасибо/Дякую", і відміть як найкраща відповідь ❤️