За п'ять днів відремонтували 5/6 шляху. Яку частину шляху ремонтували за перший день? За скілкьи

днів відремонтують увесь шлях? (Продуктивність праці в усі дні однакова)

Ответы на вопрос

Отвечает Ревин Арсений.

Ответ:

Якщо за п'ять днів відремонтовано 5/6 шляху, то за перший день було відремонтовано частину шляху, яка дорівнює одній п'ятій від загальної кількості шляху:

Частина шляху, відремонтована за перший день = 1/5 * (5/6) = 5/30 = 1/6

Отже, за перший день було відремонтовано 1/6 шляху.

Якщо за день ремонтували 1/6 шляху, то весь шлях (6/6) буде відремонтовано протягом 6 днів:

Кількість днів, щоб відремонтувати весь шлях = 6 днів.

Отвечает Яковлева Леся.

Ответ:

Для знаходження частини шляху, яку відремонтували за перший день, розділимо загальну частину шляху, яку відремонтували (5/6), на кількість днів (5).

Частина шляху, відремонтована за перший день: (5/6) / 5 = 1/6

Отже, за перший день було відремонтовано 1/6 частини шляху.

Тепер давайте знайдемо, за скількі днів відремонтують увесь шлях. Ми вже знаємо, що за один день відремонтується 1/6 частини шляху, тому загальна кількість днів (D), необхідних для відремонтування всього шляху (1), може бути знайдена за допомогою рівняння:

(1/6) * D = 1

Д * (1/6) = 1

Д = 6

Отже, для того щоб відремонтувати увесь шлях, знадобиться 6 днів, при однаковій продуктивності праці в усі дні.