Допоможіть будь ласка із задачею: За три дні відремонтували 69км дороги.За перший день

відремонтували 3/5дороги відремонтованої за третій день, а за другий 7/10дороги ,відремонтованої за третій день.Скільки кілометрів дороги ремонтували кожного дня.

Ответы на вопрос

Отвечает Бенедюк Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай за третій день відремонтували -  х км дороги, тоді за перший 3/5х= 0,6х км, а за другий 7/10х = 0,7х

Складемо рівняння :

х + 0,6х + 0,7х = 69

2,3х = 69

х = 69 : 2,3

х = 30 км  дороги відремонтували за третій день

3/5х = 3/5 * 30 = 90/5 = 18 км дороги відремонтували за перший

7/10х = 7/10 * 30 = 210/10 = 21 км дороги відремонтували за другий день