Знайдіть площу ромба діагоналі якого дорівнюють 20 см і 15см


Ответы на вопрос

Отвечает Ерлыков Игорь.

Відповідь: 150 см2

Пояснення:

S=(d1×d2):2, де d1 I d2 діагоналі ромба .

S=(20×15):2=150 см2

Рисунок можна не креслити.