Марійка купила на 87 зошитів менше ніж Оля і Павлик разом.а Павлик на 12 зошитів менше ніж Оля і

Марійка разом. скільки зошитів купила Оля​

Ответы на вопрос

Отвечает Фотьев Никита.

Відповідь:

10 зошитів

Детальна відповідь:

(О+П)-М=8

(О+М)-П=12

О=8+М-П

О=12-М+П

8+М-П=12-М+П

М-П+М-П=12-8

2М-2П=4;  М-П=2;  О=8+2=10