12. Марійка має на 10 цукерок менше, ніж Оля і Павлик разом, а Павлик на 6 цукерок менше, ніж

Марійка і Оля разом. У кого цукерок більше: у Марійки чи Павлика? На скільки бiльше?

Ответы на вопрос

Отвечает Пантин Саша.

Відповідь:

у Павлика на 2 цукерки

Покрокове пояснення:

М, О, П - кількість цукерок, що мали діти, тоді

(О+П)-М=10

(О+М)-П=6

віднімемо з першого друге

2П-2М=4

П-М=2

У Павлика на 2 цукерки більше ніж у Марійки , Чи були у Марійки цукерки?