1задача.У Марійки на 2 олівці менше , ніж у Катрусі , в котрої в свою черу в 2 рази олівців більше

, ніж у Даринки . У Даринки на 3 олівці менше , ніж у Марійки . Скільки олівців у Марійки ?2задача. У кошику є менше , ніж 90 кульок . Відомо , що кількість кульок , які знаходяться у кошику , націло ділиться на 2 на 3 , на 5 , але не ділиться націло на 4. Скільки кульок у кошику ?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисиенко Евгений.

1. Пишем три уравнения.

1) М -2 = К

2) К = 2*Д

3) Д = М - 3

Применим метод подстановок.

4) М - 2  = 2*(М-3) = 2*М - 6

5) М = 6 - 2 = 4 шт - ОТВЕТ

2.

2*3*5 = 30 штук - ОТВЕТ

и не 60, которое делится уже на 4.