0,4 Застосуйте рівняння до розв'язання задачі. У першій упаковці було удвічі менше зошитів, ніж у

другій. Після того як з першої упаковки взяли 9 зошитів, а у другу поставили 12 зошитів, то у першій упаковці стало у сім разів менше зошитів ніж у другій. По скільки зошитів було в кожній упаковці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Влад.

Ответ:

15 и 30 тетрадей

Пошаговое объяснение:

Было в 1 упаковке — х тетрадей

Было во 2 упаковке — 2х тетрадей

Взяли из 1 упаковки 9 тетрадей — х - 9

Положили во 2 упаковку 12 тетрадей — 2х + 12

В первой упаковке стало в 7 раз меньше тетрадей чем во 2 упаковке, значит во 2 упаковке стало в 7 раз больше чем в 1 упаковке

7(х - 9) = 2х + 12

7х - 63 = 2х + 12

7х - 2х = 12 + 63

5х = 75

х = 75 : 5

х = 15

Было в 1 упаковке = (х) = 15 тетрадей

Было во 2 упаковке = (2х) = 2 * 15 = 30 тетрадей

15 - 9 = 6 (тетрадей) - стало в 1 упаковке

30 + 12 = 42 (тетради) - стало во 2 упаковке

42 : 6 = 7 (раз) - меньше стало тетрадей в 1 упаковке