Водній упаковці було в тричі більше зошитів. Після того як з другої упаковки переклали 10 зошитів у

першу, то зошитів у другій упаковці стало в 4 рази менше, ніж у першій. скільки зошитів було в кожній упаковці спочатку? Помогите пожалуйста, буду очень благодарна) не понимаю как это розв'язать (​

Ответы на вопрос

Отвечает Дарменов Адилет.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 упаковка - 3х тетрадей

2 упаковка - х тетрадей

3х + 10 = 4(х - 10)

3х + 10 = 4х - 40

3х - 4х = -40 - 10

-х = -50

х = 50

1 упаковка (3х) = 3 * 50 = 150 тетрадей

2 упаковка (х) = 50 тетрадей

150 + 10 = 160 (шт) - стало тетрадей когда в 1 упаковку добавили 10 штук

50 - 10 = 40 (шт) - стало тетрадей когда со второй упаковки забрали 10 штук

160 : 40 = 4 (раза) - стало меньше во 2 упаковке