у перший упаковці було втричі більше зошитів , ніж у другій.Після того як з першої упаковки

переклади в другу 3 зошити , у другій їх стало вдвічі менше , ніж у першій.По скільки зошитів було в кожній упаковці спочатку пж поможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Полежаева Полина.

Пошаговое объяснение:

1 упаковка 3x

2 упаковка х

3x-3=2(x+3)

3x-3=2x+6

х=9

1упаковка 3*9=27

2упаковка 9