У першій упаковці було втричі більше зошитів, ніж у другій .Після того як з першої упаковки

переклали в другу 3 зошити,у другій їх стало вдвічі менше ,ніж у першій.По скільки зошитів було у кожній упаковці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Сагинтаева Перизат.

                                 Было             Стало

1-я упаковка              3х                 3х - 3

2-я упаковка              х                   х + 3

-------------------------------------------------------------

Уравнение:

3х - 3  = (х + 3) · 2

3х - 3 = 2х + 6

3х - 2х = 6 + 3

х = 9 (шт.) - было во второй упаковке

3х = 3 · 9 = 27 (шт.) - было в первой упаковке

Вiдповiдь: 27 у першiй i 9 у другiй.