Які із чисел 3,7,9 є коренями рівняння?63:x–2=715–(x+3)=9


Ответы на вопрос

Отвечает Барилюк Злата.
Ось рішення, в ньому впевнена

Отвечает Званкович Евгения.

63:х=7+2

63:х=9

х=63:9

х=7

х+3=9-15

х+3=-6

х=-6-3

х=-9

не встигла, бо поки писала то вже інша людина відповіла, не знаю як видалити свою відповідь.