Периметр прямокутника 74 см, а одна з його сторін 17см. Знайдіть довжину іншої сторони. (3 б)

поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Андрієшин Олег.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

P=(a+b)×2

74=(17+x)×2

74=34+2x

2x=74-34

2x=40 см

x=40/2

x=20 см- довжина другої сторони

перевірка (20+17)×2=74

74=74, отже все правильно!