У рівнобічній трапеції гострий кут дорівнює 450 , менша основа 7 см, а висота – 4 см. Знайдіть

більшу основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Гурбанов Намиг.

Ответ:

15 см.

Пошаговое объяснение:

Дано: ВСЕК - трапеція, ВС=ЕК;  СЕ=7 см, СН=ЕМ=4 см.  ∠В=∠К=45°. ВК - ?

ΔВСН=ΔКМЕ за катетом і гіптенузою;  ∠ВСН=∠КЕМ=90-45=45°

ΔВСН - рівнобедрений, ВН=СН=МК=4 см.

НМ=СЕ=7 см.

ВК=4+7+4=15 см.