Найдите значение выражения 4(а²+1) _ а²при а + 1 _ а= 2,5.Помогите пжпжпжпжпжпж​


Ответы на вопрос

Отвечает Lis Denis.

Ответ:

Для знаходження значення виразу потрібно підставити дане значення a + 1 / a у вираз і виконати обчислення.

Ваш вираз: 4(a² + 1) / a²

При a + 1 / a = 2,5, ми можемо підставити це значення за a:

4((2,5)² + 1) / (2,5)²

Тепер обчислімо вираз:

4((2,5)² + 1) = 4((6,25) + 1) = 4(7,25) = 29

Отже, значення виразу 4(a² + 1) / a² при a + 1 / a = 2,5 дорівнює 29.

Пошаговое объяснение: