О О Вирази та нерівності зі змінними 1 Знайди значення виразів зі змінними. а · 6 + 19, якщо а = 5,

а = 7. Якщо а = 5, то​

Ответы на вопрос

Отвечает Азарова Ева.

Ответ: Якщо а=5 то а•6 + 19= 5•6+19=59

Якщо а=7 то а•6+19= 7•6+19 = 61

Пошаговое объяснение: