1. Задача До магазину привезли 7 ящиків огірків по 6 кг у кожному ящику, а помідорів - 10 ящиків по

8 кг у кожному ящику. На скільки більше привезли кілограм помідорів, ніж огірків? Діагностувальна робота 2. Знайди значення виразів. 54+25= 66+7*4= 82-56= 52-3*8= 92-63= 27+59= 3. Знайди значення виразів зі змінною. 45+7*p. якщо р-5 (а+7):10, якщо а=33 69-81:9*6= 100-(32:4*8) +12= 4. Порівняй іменовані числа. (Поставити замість крапки знаки: бiльше, менше, дорівнює). . 6. 60 см 6 дм 2 см 1 м . 70 см 12 міс. 1pik 1 доба. 23 год 5.Знайди значення виразів з iменованими числами. 1 доба-8 год = 1 год -20 хв= 1 грн +2 грн 50 к. = Задача Накресли прямокутник АВОМ. Довжина його 7 см, ширина - 2 см. Знайди периметр прямокутника. (Примітка: * - це дія множення).допоможіть будь ласка даю 25балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Для розв'язання задачі про кількість помідорів та огірків:

Огірки: 7 ящиків * 6 кг/ящик = 42 кг

Помідори: 10 ящиків * 8 кг/ящик = 80 кг

Тепер знайдемо різницю в кількості помідорів та огірків:

80 кг (помідори) - 42 кг (огірки) = 38 кг.

Отже, на 38 кг більше привезли помідорів, ніж огірків.

Знаходження значень виразів:

54 + 25 = 79

66 + 7 * 4 = 66 + 28 = 94

82 - 56 = 26

52 - 3 * 8 = 52 - 24 = 28

92 - 63 = 29

27 + 59 = 86

Знаходження значень виразів зі змінною:

45 + 7 * p, якщо p = 5:

45 + 7 * 5 = 45 + 35 = 80

(a + 7) / 10, якщо a = 33:

(33 + 7) / 10 = 40 / 10 = 4

69 - 81 / (9 * 6):

69 - (81 / 54) = 69 - 1.5 = 67.5

100 - (32 / 4 * 8) + 12:

100 - (8 * 8) + 12 = 100 - 64 + 12 = 48 + 12 = 60

Порівняння іменованих чисел:

60 см < 6 дм 2 см (так як 1 дм = 10 см, отже, 6 дм 2 см = 62 см)

70 см > 12 міс. (так як 1 місяць має менше днів, ніж 70 см)

1 pik < 1 доба (пік - одна шоста частка доби)

Знаходження значень виразів з іменованими числами:

1 доба - 8 год = 16 годин

1 година - 20 хвилин = 40 хвилин

1 гривня + 2 гривні 50 копійок = 3 гривні 50 копійок

Знайдемо периметр прямокутника з довжиною 7 см і шириною 2 см:

Периметр = 2 * (довжина + ширина) = 2 * (7 см + 2 см) = 2 * 9 см = 18 см.

Отже, периметр прямокутника дорівнює 18 см.

Покрокове пояснення: