3) Дріт завдовжки 400 м розрізали на три частини Довжина першої і другої частин 220 м, а

довжинадругої і третьої - 200 м, скільки метрів становить,довжина кожної частини дроту?84) Обчисли письмово,= 345 +236 428 + 191 273 +352 429 +224​

Ответы на вопрос

Отвечает Бердибаева Бекзада.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

400 - 220= 180 м довжина третьої частини дроту

200- 180= 20м довжина другої частини дроту

220-20= 200 м довжина першої частини дроту