Кусок дроту розрізали на три частини. Довжина першої частини дорівнює 35 см, довжина другої - на

7 см менше, ніж першої, а довжина третьої — на 14 см менше, ніж довжина першої та другої частин разом. Яку довжину мав кусок дроту?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
1 част- 35 см
2 част- 35-7=28 см
3 част- (35+28)-14=49 см
35+28+49=112 см