Дріт завдовжки 400 м розрізали на три частини. Довжина першої і другої частин 220 м, а

довжинадругої і третьої — 280 м. Скільки метрів становитьдовжина кожної частини дроту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

400 - 220= 180 м довжина третьої частини дроту

280- 180= 100м довжина другої частини дроту

220-100= 120 м довжина першої частини дроту