4 Не виконуючи обчислень, порівняйте: 1) різнищо чисел -6,81 i —12,97 та їх суму;2) різницю чисел

31 i —72 та різницю чисел -96 i — 62.Відповідь обгрунтуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маханькова Анжелика.

Ответ:

1.-6,81-12,97=-19,78 2. 31-72 (-96-62)=-41-96-62=-199