Помогите не виконуючи обчислень, порівняйте:1) суму чисел -5,43 і -10,58 та їх різницю2)суму

чисел -47 і 90 та суму чисел -59 і 34Відповідь обґрунтуйте ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Настя.

Ответ:

-15,81=-15,81

43>-25

Пошаговое объяснение:

1.-5,43+(-10,58)=-15,81

-5,43-(-10,58)=-15,81

-15,81=-15,81

2.-45+90=43

-59+36=-25

43>-25