Велосипедист виїхав із селища о 8.00 і планував потрапити до міста, що розташоване на відстані

37,8 км від селища, о12.00. Чи встигне він прибути до міста в запланований час,якщо їхатиме зі швидкістю 10,8 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасова Маргарита.

Ответ:

Він планує приїхати за 4 год, якщо весь час буде рухатися з цією швидкістю, то приїде за 3,5год

Пошаговое объяснение:

1) 12-8=4(год)планує їхати

2)37,8 / 10,8 =3,5(год) буде їхати