Із селища в місто виїхав велосипедист зі швидкістю 12,5 км/год. Через 1,5 год слідом виїхав

мотоцикліст зі швидкістю 50 км/год. Через який час і на якій відстані від міста мотоцикліст наздожене велосипедиста, якщо від села до міста 48 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Оксаночка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12,5×1,5=18,75км проехал велосипедист за 1,5 часа

50-12,5=37,5 км/час скорость мотоциклиста больше

18,75÷37,5=0,5 часа чере 0,5 часа мотоциклист Догонит велосипедиста

50×0,5=25км проедет мотоциклист за 0,5 часа

48-25=23 км на расстоянии 23 км от города мотоциклист Догонит велосипедиста