Відстань від міста Суми до міста Охтирка 72 км. З Охтирки до Сум вирушив велосипедист. Яку відстань

від нього проїде за 1 год, год, 3 год, 4 год, t год? Покажи рух велосипедиста на числовому промені та визнач, на якій відстані від Сум він буде через 1 год після від'їзду, Через 2 год, 3 год, 4 год, t год? Через який час він буде у Сумах? Заповни таблицю та запиши формули залежності величин s id від часу t

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Влад.

Ответ:Велосипедист рухається від Охтирки до Сум, тобто в позитивному напрямку числового променя.

Відстань, яку проїде велосипедист за t годин

Велосипедист рухається зі швидкістю s = 72 км/год. Отже, за t годин він проїде відстань s * t = 72 * t = 72t км

Пошаговое объяснение:Формули залежності величин s від часу t

s = 72t - відстань, яку проїде велосипедист за t годин

s = 72 - відстань, яка залишиться між велосипедистом та Сумами за t годин

Час, через який велосипедист буде у Сумах

Велосипедист буде у Сумах, коли відстань між ним та Сумами становитиме 0 км. Тобто, за час t = 72/72 = 1 год велосипедист буде у Сумах.