З міста А до міста В, відстань між якими 420 км, вирушив автомобіль. Через 2 год після цього з

міста В до міста А вирушив мотоцикліст, який зустрівся з автомобілем через 1 год після свого виїзду. Мотоцикліст долає відстань між містами А та В на 1 год 52 хв швидше, ніж автомобіль. Знайдіть швидкості руху автомобіля та мотоцикліста

Ответы на вопрос

Отвечает Тойбахтина Диана.

Ответ:

х км/ч - скорость автобуса

х + 20 км/ч - скорость автомобиля

20 минут = 1/3 часа

\begin{gathered} \frac{1}{3}x+(x + x + 20) *2=300 \\ \\ \frac{1}{3}x+4x+40=300 \\ \\ x+2x+120=900 \\ \\ 13x=780\end{gathered}31x+(x+x+20)∗2=30031x+4x+40=300x+2x+120=90013x=780