Із села А в село В, відстань між якими дорівнює 70 км,виїхав мотоцикліст. За 10 хв до цього

назустріч йому із села В виїхав велосипедист, який зустрівся з мотоциклістом через 1 год після свого виїзду. Знайдіть швидкість кожного з них, якщо мотоцикліст за 2 години проїжджає на 104 км більше, ніж велосипедист за 4 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Векслер Аиша.
10 мин=1/6 ч

х км/ч - скорость мото
у км/ч - скорость вело

2х-4у=104
(х+ у)*1+1/6 у=70

х-2у=52
х+1 1/6 у=70

х-2у=52           ( *-6)
6х+7у=420

-6х+12у= -312
6х+7у=420

19у=108
х=52+2у

у=5,7(км/ч) - скорость вело
х=63,4(км/ч) - скорость мото