Учень задумав число. Якщо до задуманого числа додати 5, то він одер жить число, утричі більше від

різниці задуманого числа і числа 7. Яке число задумав учень? ДАМ 10 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Зарлыков Канат.

Ответ:

Задуманное число 13.

Пошаговое объяснение:

Якщо до задуманого числа додати 5, то він одер жить число, утричі більше від різниці задуманого числа і числа 7.

Обозначим задуманное через Х и запишем условие на математическом языке:

Х+5=3(Х-7)

Х+5=3Х-21

21+5=3Х-Х

26=2Х

13=Х

Задуманное число 13.

ПРОВЕРКА.

13+5=18

3*(13-7)=3*6=18

18=18