якщо від задуманого числа відняти число,у 5 разів більше від нього, і до цієї різниці додати 30,то

одержимо 2.Яке число задумали?

Ответы на вопрос

Отвечает Танкович Вова.

Ответ:

32+4-5x=x

-5x-x=-32-4

-6x=-36

x=-36÷-6

x=6