Миклка задумав число. Якщо до половини задуманого числа додати 16, потім відняти 2 й отриману

різницю збільшити на 5, то дістанемо 23. Яке число задумав Миколка?

Ответы на вопрос

Отвечает Веников Владислав.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

23-5+2-16=4

4*2=8 задумане число

4+16-2+5=23