Учень задумав число, якщо від нього відняти число 234 і до отриманої різниці додати 123 то

отримаємо 289. Яке число задумав учень

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

289-123+234=400 задум

Отвечает Котик Дима.

Ответ:

289-123+234=400

Пошаговое объяснение:

289-123+234=400