Андрійко задумав число . Якщо до нього додати 37 і від отриманої суми відняти 58, то отримаємо

49.Яке число задумав Андрійко​ Треба розв'язати рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Тирунов Ярослав.

Ответ:

х+37-58=49

х=49+58-37

х=107-37

х=80

Пошаговое объяснение: