Андрійко задумав число. Якщо це число зменшити у 8 разів і отриманий результат відняти від 32 ,то

отримаємо 18. Яке число задумав Андрійко ? (Задача алгебричним способом)

Ответы на вопрос

Отвечает Башлыкова Оля.
Искомое число = (32-18) * 8 = 14*8 = 112
ответ: 112