1) Розв'яжіть рівняння: а) (х – 348) + 159 = 601;6) (x - 536)-143 = 724;в) (237 +x) – 583 =

149;г) 325 - (х – 617) = 2192) Розв'яжіть за допомогою рівняння задБогдан задумав число. Якщо це чис-ло відняти від 200 і від здобутої різницівідняти число 25, то дістанемо 125. Якечисло задумав Богдан?​

Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) (x-348)+159=601

x-348=601-159

x-348=442

x=442+348

x=790

остальные в том же духе)))

2) (200-х)-25=125

200-х=125+25

200-х=150

х=50