Розв'яжіть задачу, склавши й розв'язавши рiвняння. Учень задумав число, помножив його на 2, потім

від добутку відняв 3,4. В результаті одержав число -11,6 (від'ємне число!). Знайти число, яке задумав учень. срочно даю 50 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колмогорова Катя.

Ответ:

-4,1

Пошаговое объяснение:

Нехай учень задумав число х, тоді за умовою

х*2-3,4=-11,6;  2х=3,4-11,6;  2х=-8,2;  х=-4,1