Петрик, Марійка та Василько вчаться в одній школі. Петрик витрачає на дорогу до школи 15 хвилин,

Марійка півгодини, а Василько доходить до школи за 9 хвилин. Скільки в середньому діти витрачають часу на дорогу до школи? (Коротка умова задачі - обов'язкова.)

Ответы на вопрос

Отвечает Цеханович Артём.

Ответ:Петрик—15хвилин

Марійка—30хвилин

Василько—9хвилин

Тепер знаходимо середнє арифметичне:

1)15+30+9=54

2)54÷3=18(хв)— в середньому діти витрачають часу на дорогу до школи

Пошаговое объяснение: