За 5 год за течією річки теплохід проходить такий самий шлях, як за 6 год проти течії. Знайди

власну швидкість теплохода, якщо швидкість течії річкидорівнює 2,5 км/год. Яке з рівнянь відповідає умові задачі, якщо через Xпозначено власну швидкість теплохода? *молюююю помогите срочно очень!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Даша.

Ответ:

27,5 км/ час -скорость теплохода

Пошаговое объяснение:

Пусть скорость теплохода= х км/час, тогда:

5(х+2,5)= 6(х-2,5)

5х+12,5=6х-15

х=27,5 (км/час) скорость теплохода