За 5 год за течією річки теплохід проходить такий самий шлях, як за 6 год проти течії. Знайди

власну швидкість теплохода, якщо швидкість течії річкидорівнює 2,5 км/год. Яке зрівнянь відповідає умові задачі, якщо через xпозначено власну швидкість теплохода?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хасенов Алішер.

Ответ:

27,5

Пошаговое объяснение:

5(x+2,5)=6(x-2,5) - линейное уравнение

5x+12,5=6x-15

12,5+15=x

x=27,5 км/ч - скорость теплохода.