. Із двох пунктів назустріч один одному одночасно виїхали два мотоциклісти і зустрілися через 6

год. Перший мотоцикліструхався зі швидкістю 30 км/год, а другий - зі швидкістю40 км/год. Знайди відстань між пунктами, з яких виїхали МОТО-С циклісти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Влад.

Ответ:

420 км.

Пошаговое объяснение:

1) ЗО + 40 = 70 (км/год) — швидкість зближення;

2) 70 *  6 = 420 (км).

Отвечает Смирнова Екатерина.

Ответ:

30*6+40*6=180+240=420км

Пошаговое объяснение: