. 2 бали) Середнє арифметичне деяких трьох чисел дорівнює 2,85, а середнє арифметичне інших двох

чисел дорівнює 4,75.Знайдіть середнє арифметичне цих п'яти чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лепёхин Никита.

Ответ:

3,61

Пошаговое объяснение:

2,85*3=8,55

4,75*2=9,5

8,55+9,5=18,05

18,05:5=3,61