у рівнобічній трапеції основи і бічна сторона відповідно дорівнюють 4см 12см і 4корінь2 знайти

висоту трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмуханбет Тимур.

Ответ:

Пошаговое объяснение: Трапеція АВСД проводимо висоту СК знаходимо відрізок ДК=АД-ВС/2=4

СК=√(4√2)²-4²=√8-4=√2