Олена за 3 год оздобила мохом 24 рамки, а Клава такий самий обсяг роботи виконала за 6 год. За

скільки годин дівчатка змогли б оздобити мохом ці рамки, якби виконували завдання разом? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайкова Ленуся.

Ответ:

За 2 год

Пошаговое объяснение:

24÷3=8 шт за 1 год Олена

24÷6=4 шт за 1 год Клава

8+4=12шт за 1 год разом

24÷12=2 год