ПОМОЖІТЬ ПОЖАЛУСТА ДАЮ 100 балов! Три друкарки виконували завдання, причому перша друкарка

виконала 2/9 завдання, друга 7/18 роботи, а третя решту. Яку частину завдання виконала третя друкарка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Терентьева Анастасия.

Ответ:

7/18 часть

Пошаговое объяснение:

Вся работа = 1

1) 2/9 + 7/18 = 4/18 + 7/18 = 11/18 (часть) - всей работы выполнили два принтера

2) 1 - 11/18 = 18/18 - 11/18 = 7/18 (часть) - всей работы выполнил третий принтер

Отвечает Голубоглаз Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/9 + 7/18 = 4/18 + 7/18 = 11/18 частин виконали перша і друга друкарки

все завдання приймемо за 1, тоді

1 - 11/18 = 18/18 - 11/18 = 7/18 частина завдання , яку виконала третя друкарка